Ana sayfa | Haberler | Köşe Yazıları | İletişim | Sistem
Antalya RAPOR
Haberler

CHP'NİN AKSU ADAYI TAMAM

Zoom Out! Zoom in!
CHP'NİN AKSU ADAYI TAMAM

CHP, Antalya'nın Aksu İlçesi'nde de adayını belirledi. Dr. Cengiz Aldemir 30 Mart'taki seçimlere CHP'nin belediye başkan adayı olarak girecek.

 Önümüzdeki yerel seçimlerde Aksu’dan CHP belediye başkan adaylığı düşünen iki isim, ilçenin sosyal belediyecilik anlayışına kavuşması konusunda el birliği etti. CHP’nin aday adaylarından Dr. Ramazan Çetin, cumartesi günü adaylığı kamuoyuna ilan edilecek olan meslektaşı Dr. Cengiz Aldemir’in Aksu belediye başkanı olması yolunda elinden gelen tüm gayreti sarf edeceğini bildirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi aday adaylarından beklenen tablo… Aksu belediye başkan aday adayı Dr. Ramazan Çetin, ilçede yürütülen anket çalışmaları sonucunda aday yapılmasına karar verilen meslektaşı Cengiz Aldemir’i tebrik etti, onunla kol kola bir çalışma içerisinde olacağını belirtti.

CHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Bozkurt ile birlikte CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök’ü makamında ziyaret eden CHP Aksu belediye başkan aday adayları Cengiz Aldemir ve Ramazan Çetin, Aksu’da seçimlere, CHP’nin tek vücut olarak gireceğinin tablosunu çizdi. Aksu belediye başkan aday adaylarından Dr. Ramazan Çetin, ilçesinde yürütülen anket çalışmaları sonucunda adaylığı kesinleşen meslektaşı Cengiz Aldemir’i tebrik etti, başarılar diledi, O’nun belediye başkanı seçilmesi konusunda elinden gelen tüm gayreti ortaya koyacağının sözünü verdi. CHP Aksu belediye başkan adayı Cengiz Aldemir de, meslektaşı Ramazan Çetin’in bu desteğiyle onur duyduğunu daha da güçlendiğini belirterek Çetin’e teşekkür etti.

CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, iddialı oldukları seçim bölgesi Aksu’da seçimlere tek vücut, tek yürek giriliyor olmasından onur duyduğunu dile getirdi. Aksu belediye başkanlığına talip olan Dr. Ramazan Çetin’in bugünkü tavrının Cumhuriyet Halk Partililerine tam da yakışan olgun ve onurlu bir tavır olduğunu belirten Kök, Çetin’e teşekkür etti. Bu arada Kök, Aksu adaylarını Cumartesi günü parti il binasında düzenlenecek miting ile kamuoyuna ilan edeceklerini belirtti, saat 11.00’de gerçekleşecek bu mitinge tüm partililerinin davetli olduğunu bildirdi.

ID: NWS7824 | 08.11.2013 01:09 | Hit: 1206 | Sayfayı yazdır

Share |